G-HOT SOUND

Załoga G-Hot Sound to trójka DJów/selektorów: Dan Ben Cart selecta, GrosSelecta i Madgial którzy popularyzują szeroko pojętą muzykę jamajską. Znani z morderczej selekcji, ich bronią jest muzyka a pociskami winyle. Na rozgrzewkę serwują starannie wyselekcjonowane reggae. By rozpalić ogień na parkietach oprócz najgorętszego dancehallu sięgają po digital, dub, socę, moombahton i inne elektroniczne wynalazki. Ich przepastne case'y kryją również koneserskie perełki ska i rocksteady. Ze swoją pokaźną kolekcją winyli krzewią brzmienie reggae i organizują dancehallowe potańcówki od 2010. Od 2012 G-Hot Family rozrasta się dzięki nawiązaniu współpracy z obiecującą wokalistką Mademoiselle Carmel, największym rudeboyem poznańskiej sceny Robako oraz Mr. Bayermanem - producentem lepiej znanym na Jamajce niż w Polsce.

 

Początkowo działali głównie w Poznaniu i okolicach, teraz docierają wszędzie tam, gdzie ludzie pragną dobrej zabawy. Już dwukrotnie zagrali na największym europejskim festiwalu reggae Rototom Sunsplash w Hiszpanii i trzykrotnie w barcelońskim XPRESSING UNDERGROUND CLUB w 2012 i 2013r; 2014 rozpoczęli od dwóch występów w Treasure Beach na Jamajce.

Festiwale: Rototom Sunsplash 2013 i 2012 w Hiszpanii, Reggaeland 2013, 2012 i 2010 w Płocku, Festiwalu Aura w Wągrowcu 2013.
Kluby: Frenchman's Reef - Treasure Beach (Ja), XPRESSING UNDERGROUND CLUB - Barcelona (ES), Spot, 8bitów, Klub u Bazyla, W Starym Kinie, Pod Minogą, Baza Wilda, Cafe Novowiejska, Cafe Mięsna, Black Sheep - Warszawa, Mandala - Warszawa, Dwa Piętra - Lublin, Fabryka Cukierków – Leszno, Filmowa – Lwówek, Przylądek Arkadia, Scena Pod Lipami w Wagrowcu.

Mixy:
https://soundcloud.com/g-hot

https://soundcloud.com/g-hot-sound

http://www.mixcloud.com/G_Hot_Sound

Video:
http://www.youtube.com/user/GHotSound/videos

Strony:
https://www.facebook.com/GHotSound

Serwis może wykorzystywać pliki cookies, które umożliwiają korzystanie z jego zasobów. Więcej w Polityce prywatności.